◇ راهنما و تماس ◇


بجای ورود و جستجوی دهها سایت، اخبار سایتهای مختلف را بدون تغییر مشاهده کنید.

سایت اخبار روزانه کلیه خبرها را از سایتهای رسمی داخلی دریافت میکند. در فواصل ده الی پانزده دقیقه خروجی فید آر‌.اس.اس سایتها بصورت خودکار در این سایت ذخیره می‌گردد. مسئولیت محتوای هر خبر بعهده سایت ارائه‌کننده است. خواندن خبرها از سایت مبدا خودکار و بدون هیچ تغییر است.

برای به‌روزرسانی آخرین اخبار اضافه شده روی کلید صفحه اول یا منوی به روز رسانی سایت کلیک کنید

با کلیک روی عنوان هر خبر، متن خبر از سایت اصلی در پنجره جدید نمایش داده می‌شود.

با کلیک روی اسم هر سایت یا منوهای موضوعی زیر عنوان سایت، فقط اخبار آن انتخاب نمایش داده می‌شود‌. در برخی سایتها موضوع‌ها تداخل دارد که توسط ما قابل تفکیک نیست.

جستجو: در نوار جستجو کلمه مورد نظر را وارد و روی کلید کلیک کنید. جستجو هوشمند است و برای مثال جستجوی کلمه “نام ” کلیه عناوین حاوی نام، نامزد، برنامه و گمنام را فیلتر خواهد کرد. علاوه بر عناوین، خبرهایی که در خلاصه آن کلمه مورد نظر تکرار شده نیز نمایش داده می‌شوند، اگرچه آن کلمه در عنوان نباشد. ترکیب دو یا چند کلمه نیز امکان دارد. توجه داشته باشيد در كيبوردهاي عربي (مانند موبايل آيفون) حرف ي با دو نقطه زير آن با كيبورد فارسي متفاوت است و بايد از حرف ى بدون نقطه زير استفاده كنيد.

جستجوی‌عکس: برای جستجوی عکس در عبارت جستجو کلمه‌ی عكس: را اضافه کنید تا اخبار حاوی آن کلمه نمایش داده نشود.بین کلمه عكس و علامت : فاصله نگذارید.

دانشنامه روزانه، آلبوم روزانه، بخش اطلاعات غیررسمی‌ و دیگر بخشها حاوی اطلاعات و تصاویری هستند که مرتبا به حجم آنها اضافه می‌شود.

دانلود نرم‌افزار اندروید

ایمیل: info at hejr.com

شما می‌توانید سایت خود را برای افزودن به اخبار روزانه معرفی کنید