آثار هنرمند نوجوان ایرانی در نمایشگاه دوحه تحسین شد

دوحه – ایرنا – آثار و توانمندی های هنرمند نوجوان ایرانی در نمایشگاه صنایع دستی سوق واقف دوحه مورد تحسین شرکت کنندگان در نمایشگاه قرار گرفت .

   مردم گیلان 440 میلیارد ریال به امام زاده ها کمک کرده اند

لاهیجان – ایرنا – مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: مردم در هشت ماه امسال 440میلیارد ریال به بقاع متبرکه و امام زاده های استان کمک کرده اند.

   آیت الله جوادی آملی: بیراهه رفته ها به مسیر شهدا بازگردند

قم – ایرنا – آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید با تاکید بر اینکه هرکس با نظام در افتاد، خون شهدا گریبانش را خواهند گرفت،گفت: بیراهه رفته ها باید به خود آمده و بازگردند وگرنه به طور قطع ترد می شوند.

   آیت الله جوادی آملی: بیراهه رفته ها به مسیر شهدا بازگردند

قم – ایرنا – آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید با تاکید بر اینکه هرکس با نظام در افتاد، خون شهدا گریبانش را خواهند گرفت،گفت: بیراهه رفته ها باید به خود آمده و بازگردند وگرنه به طور قطع ترد می شوند.

   400 اثر به جشنواره رسانه ای ابوذر ارسال شد

مشهد- ایرنا- دبیر سومین جشنواره رسانه‌ ای ابوذر خراسان رضوی گفت: تاکنون 400 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

   زندان یزد نخستین پایگاه کتاب و کتابخوانی در زندانهای کشور شد

یزد – ایرنا – مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان یزد گفت: زندان مرکز استان بخاطر فعالیتهایی که برای گسترش فرهنگ مطالعه در بین مددجویان انجام داده به عنوان نخستین پایگاه کتاب و کتابخوانی زندانهای کشور انتخاب شد.

   پدیدآورندگان حمایت می شوند

کاشان – ایرنا – معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای رفاه حال پدیدآوردگان فرآیندی پیگیری می شود تا بتوانند مانند اهل قلم از صندوق حمایت خدمات بهره مند شوند.

   دوچرخه‌ سوار ملی‌پوش میاندوآب به جام کاسپین دعوت شد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان میاندوآب گفت: “مسعود خاکی» دوچرخه‌ سوار جوان و ملی‌پوش این شهرستان از سوی کادر تیم ملی برای شرکت در رقابت های دوچرخه سواری جام کاسپین دعوت شد.

   سالروز پرتاب "بوران"؛ کیهان‌پیمای ناکام

   2 مرکز مخابراتی توسعه می یابد

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکین در مرکز مخابرات ابوذر با پیش شماره های6610، 6615، 6619، 6628، 6639، 6581، 6583، 6660 الی 6669 در محدوده بزرگراه فتح، بلوار معلم، بلوار الغدیر، شهید سبحانی و در مرکز مخابرات آیت اله ایروانی با پیش شماره 5529 در محدوده گلدسته حداکثر به مدت 3 روز با اختلال همراه است.

   ریشه بسیاری از مشکلات به حوزه فرهنگ بر می گردد

کاشان- ایرنا – معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بسیاری مسائل از جمله برخی مشکلات اقتصادی نشان می دهد که در حوزه فرهنگ ریشه دارند.

   افزایش ۵۰‌ برابری شناور‌های چینی در آب‌های جنوب

پرونده فعالیت کشتی‌های فرسوده خارجی در آب‌های ایران به مرکز پژوهش‌های مجلس رسید. آن‌طور که در گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس آمده است، کشتی‌های خارجی که به کشتی‌های چینی در بین صیادان جنوبی شهرت یافتند، از کشورهای مختلفی به سمت آب‌های ایران سرازیر شده‌اند؛ اما بین دولت ایران با دولت چین یا سایر دولت‌های خارجی و حتی بخش خصوصی دو کشور هیچ قراردادی برای صیادی در آب‌های جنوب بسته نشده است.